Spriner

Přeprava osob a nákladu

Kontakty
 

PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY

Změny:

Chcete-li změnit rezervaci, stačí nás informovat e-mailem, telefonem nebo SMS. Všechny změny jsou zcela zdarma.

Storno:

STORNO objPokud chcete zrušit předem provedenou rezervaci, informujte nás prosím alespoň s tříhodinovým předstihem, a to telefonicky, e-mailem nebo faxem. Učiníte-li tak, nejsou účtovány žádné storno poplatky, v opačném případě účtujeme 50% storno poplatek.

Platby:

Přijímáme platby v hotovosti v následujících měnách: Kč, EUR, USD, GBP. U zpáteční jízdy je platba hrazena při první jízdě, cestující obdrží poukaz potvrzující platbu, jež předloží při zpáteční cestě.

Reklamace:

Došlo-li k jakémukoliv nedorozumění nebo nejste-li spokojeni s dopravou, obraťte se na nás telefonicky, SMS, nebo emailem.

Spropitné:

V konečné ceně není započteno spropitné řidiče, a je tudíž plně na vůli zákazníka.

Dodatek:

Kdekoliv se v textu na těchto našich stránkách vyskytuje slovo „taxi" v souvislosti s námi nabízenými službami, jedná se pouze o zprostředkování služeb taxi nebo smluvní přepravu. Vyhrazujeme si právo tyto smluvní podmínky včetně tohoto dodatku kdykoliv změnit.


Partneři:
Motocyklový závodní tým Brain racin motoscooter.cz sledování aut

NAVIGACE

Homepage Ceny služeb Naše Vozy Přepravní podmínky Expresní zásilková služba Přílety a odlety online Zajímavá místa v ČR Další služby

Děti cestující

Podle českého práva musí děti používat dětskou sedačku. Informujte nás proto s předstihem, pokud budou pasažéry děti, abychom mohli sedačku zdarma připravit.

Počasí v ČR

Předpověď počasí
 
  Rentsmart.cz - Rent a roadster in Prague